Ø 4.4x5.0 mm, L=150 mm TBI 329P544150
Item-no.: 1048397Supplier number: 329P544150customs tariff number: 85159080EAN: 4065401020428
PU (Packaging): 5 PieceQuantity: ​​ 1 PiecePackable
Immediately Available
Description
Stützrohr für Teflonseele Aussen-Ø 5mm, Messing Innen-Ø 4,4mm TBI 329P544150